Category Archive : Láska

Jak se vypořádat s rozchodem?

Skoro všem se minimálně jednou stalo, že přišel o svou druhou polovičku i přesto, že si myslel, že láska bude trvat celý život. Hold obzvlášť čím jsme starší, tím jsme rozumnější a naše priority se přehodnocují a s nimi i lidé, které máme okolo sebe, kam samozřejmě spadají i naše drahé polovičky. Výběr kruhu lidí kolem nás se mění, a dokonce se úží, protože jsme schopni si třídit nejbližší a zkrátka se chceme obklopovat už jen lidmi, kteří nám za to stojí a přináší nám do života různé radosti a pomáhají nám. V tomto období už je méně pravděpodobné, že vám vztah vydrží krátkou chvíli, jako tomu bylo za vašich mladých let. Může se ale i tak stát, že o drahou polovičku přijdete. Každopádně, pokud jste mladší, starší, vše vychází úplně stejně. A to smutek z rozchodu (nebo také rozvodu) a pocit prázdnoty a toho, že nám na světe nezbyl jediný člověk.

zloba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ano, přesně tento pocit nastává po rozchodu. Je třeba se držet několik pravidel, abychom se z rozchodu nezbláznili, protože pokud s někým trávíme určitý čas, a dokonce je toho času celkem dostatek, obzvlášť pokud s daným člověkem bydlíme, je jasné, že nám jeho přítomnost bude chybět a budeme tesknit. Pokud se však ale jednalo to toxický vztah, kdy docházelo k jakékoliv formě ubližování, je třeba nedopustit, aby se to stalo znovu a snažit se opravdu toto porozchodové období přejít – pak nastanou krásné časy.

rozchod

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Zaměstnejte se

Opravdu je důležité na rozchod nemyslet a dělat cokoliv jiného než jen sedět na posteli a koukat do stropu. Jakékoliv zaměstnání se vám pomůže od nechtěných myšlenek a zbytečného přemýšlení nad tím, že byste se měli k ex vrátit. Najděte si koníček, zajděte na procházku, čtěte si, sledujte filmy. Zkrátka cokoliv, díky čemu na to nebudete myslet.

2. Navažte nová přátelství

Je důležité se stále socializovat a mnoho lidí na to během vztahu zapomíná a ztratí mnoho přátel, třeba i dlouhověkých. Proto znovu navažte kontakt s bývalými přáteli či si najděte nové. Navštivte také rodinu, to vám pomůže nejvíc, protože rodina za vámi stojí při každých chvílích.

3. Připomínejte si mínusy vztahu

Pokud byl vztah opravdu ubližující, připomínejte si stále mínusy vztahu, co vám ubližovalo. Nedovolíte tak sami sobě myslet na to, že byste se měli dát zase dohromady a nechat tak růst toxický vztah.

Láska podle horoskopu: hodíte se k sobě?

Chcete vědět, zda se k sobě se svým partnerem hodíte, či jaké mohou být problémy Vašeho vztahu? Podívejme se spolu do horoskopu!

Štír a Lev

Jakákoliv láska mezi Štírem a Lvem je velmi vášnivá a obě znamení se k sobě =přitahují jako magnet. Nevýhodou je, že tato znamení jsou velmi temperamentní a prosazují si svoji, proto může docházet k častějším konfliktům, které je třeba v klidu vyřešit. Na druhou stranu, mezi další znaky patří důvěryhodnost vztahu.

Znamení horoskopu

Blíženci a Střelci

Tento vztah rozhodně nikdy nebude nudný! Obě znamení jsou velmi proaktivní v komunikaci a neustále si mají o čem povídat. Právě díky tomu je vztah plný energie a zábavy. Lidé obou znamení velmi rádi cestují a vydávají se za dobrodružstvími. Není to skvělé, objevovat nová místa po boku partnera či partnerky?

Vodnář a Rak

Toto soužití rozhodně není jednoduché, minimálně ze začátku. Právě počátky vztahu a celý proces seznamování se může zdát velmi trapným pro obě strany. Top ale neznamená, že si tato dvě znamení nemohou sednout – naopak. Musí ale společně přejít přes onen začátek. Poté je to velmi vášnivý vztah, kde po studu není ani památky.

Horoskop

Býk a Panna

Tato dvě znamení jsou obě znamení Země, vztah je proto v rovnováze. Přesto se jedná o lehce konfliktní záležitost, neboť jsou obě znamení velmi tvrdohlavá a jen tak se nevzdají svého názoru, který se jim jeví jako správný. Konflikty je třeba řešit v klidu a bez zbytečných nadávek, které mohou vztah ohrozit.

Ryby a Beran

Tato dvě znamení se k sobě neuvěřitelně hodí! Celý vztah je velmi energický a lidé těchto znamení si rozumí snad ve všem. Zároveň se společně nikdy nebudete nudit. Dokážete ale také porozumět potřebám druhého, což je v každém vztahu velmi důležité.

Vztahy nikdy nejsou jednoduchou záležitostí, přesto se mohou zdát těžší, než doopravdy jsou. Co na to říká Váš horoskop?

Tak Vy chcete vědět, zda Vás partner podvádí? Zjistíte to snadno!

Na internetu si můžete koupit speciální roztok, který v kontaktu se spodním prádlem změní barvu. Roztok odhalí, zda Vám byl partner nevěrný. Pokud chcete přistupovat k radikálním řešením a kontrolám ve vztahu, budete působit hloupě a manipulativně. Už samotným zakoupením těchto kapek jasně vyjadřujete, že svému protějšku nevěříte. Vyptávání se, slídění a procházení esemesek vysílá to samé poselství. Dříve se prý nevěrníkům radilo zatloukat a dnes se jim radí mazat zprávy.

pár, milenci

Zvažte, jaký bude Váš další krok, pokud nevěru neodhalíte. Budete hledat dál? Nespokojíte se s ničím a budete se dál chovat pod svou úroveň? Vyšlete partnerovi jasný signál, že mu nevěříte? Možná ho svými neustálými kontrolami k nevěře naopak popostrčíte. A třeba se Vás rozhodne opustit, protože s Vámi bude k nevydržení.

Dejme tomu, že nevěru odhalíte. Máte další plán? Teď totiž víte pravdu. Je to ale dobře? Musíte ji totiž přeci začít řešit. Budete se užírat a doufat, že partnera změníte? Je možné, že se o to budete pokoušet několik let, dokud Vám nedojde, že se láska vypařila a Vy tu jen ztrácíte čas. Pokud se rozhodnete ke konfrontaci, musíte se připravit na rozchod.

Nevěru můžete také odpustit, ale začne Vás trápit, za jak dlouho tak učinit. Začnete se bát, že pokud ji odpustíte příliš rychle, najde si postupně partner milenek ještě více a třeba se s nimi i přestane tajit. A pokud budete dělat scény a drahoty, můžete partnera poštvat do náruče druhé osoby a ztratit jej nadobro.
nohy v posteli

Partner se může začít dušovat, že už Vás nikdy nepodvede. Ale jak mu zase začít věřit? Ten, kdo podvede jednou, podvede znovu. Netušíte, co dělat. Nebude Vám onen červíček hlodat v hlavě dalších dvacet let? A kdo se neděsí nejvíce právě toho, že se partner do milenky zamiluje a tím, že nevěra praskla, mu vlastně spadne velký kámen ze srdce!

A tak stojíme nad těmi kapkami a přemýšlíme, zda je vůbec dobrý nápad je do spodků nakapat a jak moc dobrý nápad byl je vlastně koupit a zda se třeba ještě nedají vrátit.

Čistá psí láska

Láska. Pod tímto pojmem jde si představit ledacos. Jako je např. vztah mezi ženou a mužem, matkou a dítětem apod. Jak je známo, vztahy jsou občas komplikované a plné emocí. I když teď máte kolem sebe plno milujících lidí, kde máte jistotu, že vás jednou nezradí? Jeden tvoreček mě napadá a tou je pes, nejlepší přítel člověka, který tohle nemá v povaze.
Pokud ho máte doma, máte jistotu, že vás bude mít kdo rozveselit. Stačí se podívat do jejich korálkových očí a hned je vám líp. Je to opravdu nepopsatelný pocit, co tito čtyřnohý kamarádi dokážou.
Yorský teriér
Někdo by řekl, že to není láska, ale jsou nám pouze oddaní a ví, kdo je tady pánem. Je to nesmysl. Jestli ho opravdu takhle berete a komunikujete s ním pouze pomocí rozkazů a nemazlíte se s ním, bude k vám mít respekt, ale jeho lásku si nezískáte, protože vás poslouchá pouze ze strachu.  Pes je jako dítě, které musíte vychovávat a zahrnovat je velkým množstvím něhy. On z vás tu lásku vycítí a bude vám ji oplácet. Nikdy vás nezradí. Když jste smutní, rozveselí vás a podpoří.  Je mu jedno, jak vypadáte, zda máte o kilo více či méně. Vždy tu bude pro vás a vy byste měli tu být pro něj také. Bohužel ne všichni psí kamarádi se toho dočkají, jelikož je jejich majitelé vyhodí na ulici či přivážou v lese. Jak by se jim líbilo, kdyby to někdo udělal jim? Oni by jim to nikdy neudělali!
Děvče s pejskem
 Než si pořídíte psa, ujistěte se, že ho opravdu chcete, jelikož to není věc, která se dá odložit, ale závazek, o který se musíte postarat a dopřávat mu mnoho lásky jako on ji dopřeje Vám. On by vám nikdy neublížil a od vás čeká to samé. Když se nad tím zamyslím, říkám si, že málokdo si zaslouží jejich lásku, když se k nim chovají tak bezcitně. Nebo jste už někdy slyšeli, že by pes zradil člověka? Já ne. Sama jsem milovníkem psům a patřím mezi ten typ, který raději tráví čas se svými miláčky ne s lidmi, jelikož oni slovo podraz neznají.
 Jak se říká, každý má právo na lásku a to platí i o zvířeti.