Láska podle horoskopu: hodíte se k sobě?

Láska podle horoskopu: hodíte se k sobě?

Chcete vědět, zda se k sobě se svým partnerem hodíte, či jaké mohou být problémy Vašeho vztahu? Podívejme se spolu do horoskopu!

Štír a Lev

Jakákoliv láska mezi Štírem a Lvem je velmi vášnivá a obě znamení se k sobě =přitahují jako magnet. Nevýhodou je, že tato znamení jsou velmi temperamentní a prosazují si svoji, proto může docházet k častějším konfliktům, které je třeba v klidu vyřešit. Na druhou stranu, mezi další znaky patří důvěryhodnost vztahu.

Znamení horoskopu

Blíženci a Střelci

Tento vztah rozhodně nikdy nebude nudný! Obě znamení jsou velmi proaktivní v komunikaci a neustále si mají o čem povídat. Právě díky tomu je vztah plný energie a zábavy. Lidé obou znamení velmi rádi cestují a vydávají se za dobrodružstvími. Není to skvělé, objevovat nová místa po boku partnera či partnerky?

Vodnář a Rak

Toto soužití rozhodně není jednoduché, minimálně ze začátku. Právě počátky vztahu a celý proces seznamování se může zdát velmi trapným pro obě strany. Top ale neznamená, že si tato dvě znamení nemohou sednout – naopak. Musí ale společně přejít přes onen začátek. Poté je to velmi vášnivý vztah, kde po studu není ani památky.

Horoskop

Býk a Panna

Tato dvě znamení jsou obě znamení Země, vztah je proto v rovnováze. Přesto se jedná o lehce konfliktní záležitost, neboť jsou obě znamení velmi tvrdohlavá a jen tak se nevzdají svého názoru, který se jim jeví jako správný. Konflikty je třeba řešit v klidu a bez zbytečných nadávek, které mohou vztah ohrozit.

Ryby a Beran

Tato dvě znamení se k sobě neuvěřitelně hodí! Celý vztah je velmi energický a lidé těchto znamení si rozumí snad ve všem. Zároveň se společně nikdy nebudete nudit. Dokážete ale také porozumět potřebám druhého, což je v každém vztahu velmi důležité.

Vztahy nikdy nejsou jednoduchou záležitostí, přesto se mohou zdát těžší, než doopravdy jsou. Co na to říká Váš horoskop?