Registrace a distribuce léčiv

Registrace a distribuce léčiv

Chtěla bych vám položit jednu otázku, která se týká registrace léčiv. Jak jste na tom vy a zdravotnictví? Myslím, že mnoho lidí chce být samozřejmě zdraví. A to je taky důvod, proč existují distributoři léčiv a jejich rozvoz nebo zásobování lékáren. A já nejsem výjimkou. A pamatuj si, jak jsem se hlásila na střední školu po základní škole. Vůbec jsem nevěděla, kam mám jít. A opravdu mě to táhlo k mnoha oborům. Ale jelikož máme zdravotnickou školu hned vedle skoro mého domu, tak bylo jasné, že tam jistě nastoupím. A udělala jsem dobře. Studium na zdravotní škole mě velmi bavilo. Zaujaly https://www.tyden.cz/rubriky/relax/apetit/americke-herce-zaujaly-ceske-delikatesy_450093.html mě tam hlavně takové ty věci, které se člověk jen tak nedozví.

Práce ve zdravotnictví mě bavila.

Třeba biologie lidského těla. To mě vždycky zajímalo. Taky mě zajímalo, jak se starat o různé pacienty s nějakou nemocí. A taky mě zajímalo, jak je to s léky. Třeba například distribuce léků a léčiv. Musím říct, že distribuce léčiv je opravdu náročná. Když jsem se dozvěděla, že můžu mít brigádu jako distributor léčiv a registrovat léčiva, tak jsem byla v šoku a nevěděla jsem, co od toho čekat. To bude jako kdo rozvážet? Speciální řidič a já budu vykládat náklad léků? Nevěděla jsem, jak odpovědět. A tak jsem si to nechala den projít hlavou.

Dostatek zeleniny je důležitý.

Na internetu jsem se dozvěděla, že distributoři léčiv musejí být šikovný a velmi spolehliví a musejí se vyznat v lécích. A to je samozřejmě logické. Nicméně distributoři léčit jsou taky super v tom, že jsou pracovití a odolní. Distributoři léčiv, kteří zásobují lékárny musí být odolný proti stresu a musí mít taky velmi skvělé řidičské schopnosti, pokud kromě nákladu a výkladu taky řídí dodávku. Já jsem jí řidičský průkaz měla. A měla jsem už i maturitu ze střední zdravotnické školy. A tak jsem si řekla, že když mám nějaké základní znalosti, tak bych mohla dělat distributorku léčiv na hlavní úvazek. A taky jistě u toho a potkám mnoho nových lidí. A budu se těšit, protože distributor léčiv a taky registrace léčiv je opravdu zajímavá práce. Zatím jsem na to neslyšela vůbec žádné stížnosti.