Pevná přepravka na piva

Pevná přepravka na piva

Když se u mě konečně na zahradě začala dělat nějaká konstrukce, https://www.fermacell.cz/konstrukce–.php tak jsem byla z toho nadšená, protože se synem a přítelem bydlíme v malém domečku, který je dvougenerační velký dům, ale vlastně vlastníme pouze jenom tři místnosti. A je to opravdu malé, protože ta malá místnost je spíše jenom taková malá kuchyňka, kam se dávají jenom zásoby potravin anebo tak podobně. Jinak to je jedna velká místnost plus taky malá kuchyň. Takže jsme si s přítelem řekli, že konečně si uděláme dvě místnosti, kde bude jedna ložnice a druhá místnost kde dětský pokoj.

Pánové milují pivo.

Byla jsem nadšená z toho, když přítel se mnou souhlasil, a protože vždycky na stavbě pracují samozřejmě samí pánové, kteří piji hodně pivo, takže jsem taky požadovala plastovou přepravku na deset piv. Protože můj otec a také strýc jsou velcí milovníci piva, takže plastová přepravka na deset piv bude taky ještě možná málo. Nakonec to dopadlo tak, že jsem si na webové stránce schoellerallibert.com/ pořídila nakonec dvě plastové přepravky na deset piv, abych stále nemusela jezdit jít do obchodu pro piva. Nevím, proč mají muži v oblibě stále u toho pít alkohol, když pracují.

Přepravky jistě využijete.

A tohle jsem svému příteli zakázala, protože mi to přijde divné u práce pít. Jenomže když jsem viděla, jak přítel na ty ostatní pány kouká, jak si vychutnávají pivo, tak jsem řekla, že nebudu zlá a taky to příteli dovolím. Přítel byl opravdu rád. My se s přítelem totiž vůbec nehádáme, jsme spíše jako zamilovaní přátelé. Takže jsem nakonec ráda, že jsem přepravky na deset piv pořídila nakonec dvě. Určitě se hodí. A pokud doma, když už nemáte žádné pivo, tak plastová přepravka na 10 piv jistě využijete i třeba na džusy anebo různé limonády. Takže neváhejte a zkuste si taky pořídit alespoň jednu přepravku na deset piv. Vám manžel či přítel to jistě ocení.