Perfektní mobil

Perfektní mobil

Taky si pamatujete na svůj úplně první mobilní telefon? Pokud ano, tak předpokládám, že byl takový starý malý a těžký, prostě nic moc. Nebyla to žádná novinka, jako je například dnes. Dneska jsou mobily opravdu krásné. Líbí se mi mobil, když je plochý a takový tenký, který se krásně vejde do kapsy. A nosíte mobilní telefon vůbec v kapse? Pokud ano, tak si dejte pozor, chci, aby vám nevypadal z kapsy, tak jako mě. To jsme byla naprosto naštvaná a byla jsem tak vytočená, že jsme málem vybouchla vzteky. A musím vám říct, že jsem byla naprosto v šoku. Měla jsem mobilní telefon, za který jsem dala deset tisíc korun. Vy si možná říkáte, že mobil za deset tisíc korun není nic extra.

Pozor, aby vám mobil nespadl na zem.

Já vím, rozumím vám, protože v dnešní době chce mít každý takový mobil, aby okouzlil hlavně ostatní lidi kolem. Takže pokud někdo nemá mobil za patnáct tisíc korun a výše, tak to je jako kdyby nebyl. A já jsem dříve byla taky taková. A dříve jsem chtěla takové luxusní mobilní telefony, aby mi je každý záviděl. Nyní mi je to absolutně jedno. Nyní mi jde o to, abych si z mobilního telefonu kvalitně zavolala, napsala sms nebo abych se taky někdy zahrála hru, když se nudím. A většinou mobilní hry hraji u lékaře v čekárně, když se nudím a čekám na vyšetření. Ale to asi nejsem sama, že?

Mobil používám denně.

A to je docela často, protože chodím taky darovat krev, takže si taky občas zahraj nějakou mobilní hru. A vy taky hrajete nějaké mobilní hry? A pamatujete si taky na legendární černobílou hru had? Pokud si pamatujete hru, tak jste asi nějaký devadesátkový ročník. Já sice hru hada stále ještě hraji, ale v modernějším provedení. Baví mě to a vždycky si hrou na mobilu připomenu dětství. Myslím si, že každý člověk by si měl někdy zavzpomínat na své mladé roky a na dětství, aby věděl, jak tem čas letí. Aby si člověk nelámal hlavu kvůli novému mobilu.