Odborník radí

Odborník radí

Přesně tak, kam se podíváte všude nějaké moudro, jak být krásná, štíhlá, moderní, nezávislá. Ale jak na to, jak si zajistit alespoň do určité míry vzhled prestižních modelek?


·         Cvičit


·         Správně se stravovat


·         Celkově žít zdravě


·         Nestresovat se


·         Dostatečně spát


·         Nekouřit


·         Když alkohol, tak rozumně

Dobře se to říká, ale skutečnost může být mnohdy na míle vzdálená od moudrých rad a pouček. Někdy pouze a jenom chybí silná vůle a rozum. Jindy se i přes všechnu snahu nedočkáme kýženého výsledku a boj raději vzdáme. Utrápeně pak sledujeme ty šťastnější, kterým sluší i takzvaný pytel. Jsou štíhlé, jejich konfekční velikost je naším nesplněným snem. Nemají problém nakoupit jakýkoli kousek v běžné síti, tváří se v pohodě, vyrovnané a nad věcí. Je to tak?
jak zhubnout

Být šťastná

Když už selžou všechny naše snahy, když se digitál váhy nehýbá, nebo dokonce vykazuje vyšší cifry, co dál? Zabalit to, smířit se se svým osudem a v koutku duše do smrti usínat utrápená a zklamaná životem? Ale ne! Jednodušší je naučit se sžít s vlastním já. Naučit se brát a chápat svoje tělo, takové jaké je. Copak muži na ženách neobdivují nic jiného než top oblečení, dokonalou postavu, dlouhé štíhlé nohy? Copak nestojí dáma při těle, aby se za ní ohlédl ten pravý? Určitě ano! V dnešní obchodní síti není problém vybrat kvalitní a slušivý oděv i pro plnoštíhlé.
každá je krásná

Je to nuda

Černá a zase jenom černá. Kam se podíváš, všude jenom tmavé barvy. Proč máme zrovna tak oblíbený smuteční odstín? Proč si stále mnoho z nás myslí, že jim ubere pár kil a vypadají mladší? Ano, někomu opravdu sluší, ale to neznamená, že celý náš šatník musí mít smuteční nádech. Mít malé černé, sako, sukni, nebo koženou bundičku prosím. Ale proč nekombinovat s pestrými a veselými tóny? Zkuste to, zkuste někdy otevřít skříň a uvažovat. I v obchodě automaticky nesahejte po tmavé, ale sáhněte jednou taky vedle!