Novinka v péči o pleť

Novinka v péči o pleť

Dnes vám poradíme, jakou novinku v péči o pleť můžete najít na našem trhu.

Vrásky za pár minut asi žádný přístroj nevyhladí, ale na trhu se objevil čistící a masážní přístroj Luna 3 FOREO, který dovede s vráskami doslova zázraky. Tento produkt je poslední novinkou v řadě, je vylepšený a je dokonalý. Oproti jeho předchůdcům se zlepšil i v tom, že pracuje a vydrží déle na jedno nabití. Nabíjíte ho přes USB kabel, který je součástí balíčku, stejně jako cestovní sáček, ve kterém tento skvost krásy můžete přechovávat.
čištění pleti
Tento šikovný přístroj si oblíbí zvláště ženy, které nerady navštěvují kosmetické salóny anebo ženy, které nemají rády doteky cizích osob a nenechaly by kosmetičku na sebe sáhnout. Vy si totiž můžete provést kompletní a perfektní kosmetické ošetření samy. A proč byste to měly dělat? Pokud máte pocit, že je s vaší pletí něco v nepořádku, vidíte v zrcadle svěšené koutky úst, vrásky nabývají na hloubce, pleť se vám zdá povadlá jakoby bez života?
kreslený obličej

Naše tvář je odrazem naší duše. Pakliže žijeme ve stresu, je tvář unavená, povadlá, jako by stárla před očima. V obličeji se odrážejí všechny naše emoce. Proto anti-age masáže, který tento přístroj – krom jiného také umí, dokáží povolit napěti obličejových svalů. My samy si napětí v obličeji ani nemusíme všimnout, protože se vídáme každý den, ale po každodenním používání masážního přístroje můžeme zaznamenat změny. Pleť se zklidní, uvolní a tvář nabyde mladistvějšího vzhledu.

Přístroj je už moderního rázu, který nemusí být všem po chuti. Pracuje na bázi aplikace, kterou si stáhnete do mobilu nebo tabletu.

Jak jsme zmínili hned na začátku – nejedná se „jen“ o masážní přístroj, ale i čistící. Je to vlastně balíček dva v jednom. Nejenže masíruje, ale zároveň i čistí. A každá žena moc dobře ví, že jen kvalitně odlíčená a čistá pleť je její vizitkou.