Nová vlna módy

Nová vlna módy

Chladné dny pobízejí k tomu se zahrabat do něčeho hřejivého a měkoučkého, bude nám pak fantasticky a nepřekvapí nás ani ty největší mrazy. Nelehce se ale shání takové vyteplené věcičky, co by zaručeně splnily svůj účel, a ještě byly slušivé. Oblečení, které nás spolehlivě zahřeje, obklopí kvalitními materiální i střihem, se nenajde lousknutím prsty. Nesmí to být ani krátké svetříky mikiny někdy z nich jde zima už od pohledu.

zimní vlna

Takže pokud se řadíte rovněž k „zmrzlíkům“ přichází na řadu- myslím nepostradatelná součást šatníku a to hlavně každé ženy– kardigan https://www.mlada-moda.cz/damska-moda/kardigany. Zda ještě váš šatník tento kousek nezdobí je to chyba. A to nejen kvůli praktickému využití.

Je to zajímavý typ svetru, jež se vyrábí jak pro ženy tak i v pánské variantě. Získává si čím dál větší popularitu, oproti klasickým pulovrům, jež jsou silné, nemoderní, kousavé. Pravý kardigan si zakládá na své lehkosti, ležérnosti, je často bez zapínání a odpadá oblékání přes hlavu. Leckdy jeden z důvodu, proč se už od dětství vyhýbáme klasickým svrškům. Které musíme složitě přetahovat přes vlasy a obličej.

zajímavý svetr

Je nabízen v různých délkách a pokud budeme chtít ohřeje nám všechny citlivé partie k nachlazení až pomalu ke kotníkům. Vypadá tak elegantně, že vás nikdo nedokáže přehlédnout. Budete se vznášet jako víla na jarní louce při tanci pod svitem úplňku. Dodá vám sebevědomí a zakryje nedokonalosti postavy, pokud by vás případně něco trápilo, je najednou po všem jako mávnutím kouzelného proutku. V dnešní době lze koupit v mnoha barevných provedením. Jistě najdeme kombinace, které rozzáří outfit bez náročného financování a dlouhého přemýšlení. Ať máte v hlavě jakoukoliv kombinaci nepochybně ji zanedlouho objevíte. Všichni milujeme oblečení využitelné ve více ročních obdobích, to nezapře snad nikdo? I V teplejších dnech je fajn mít na přehození super doplněk.