Je libo webovou aplikaci?

Je libo webovou aplikaci?

Možná máte i vy zkušenost, že není nutné si vždy potřebný SW zakoupit. Třeba jej budete využívat jen občas, popřípadě je nutné jej sdílet s kolegy na několika počítačích, nebo pracovištích. Naštěstí už dnes není nutné mít jej nainstalovaný na svém vlastním počítači, a jeho instalační soubory na disku v šuplíku nebo archivu. Stačí si zakoupit licenci a získat tak přístup k SW, nainstalovanému na serveru mimo firmu. Takto vytvořená aplikace na míru má celou řadu výhod. Je průběžně aktualizovaná, a po registraci je přístupná odkudkoliv. Ba dokonce nezřídka i ze zařízení různých platforem a operačních systémů. Můžete ji začít rovnou používat v tom prostředí, na které jste zvyklí. Pochopitelně je nutné mít k dispozici dostatečně rychlé internetové připojení, aby výměna dat probíhala v obou směrech bez prodlev.

webové aplikace

Existují totiž lidé, které programování a ladění takových aplikací baví. Jsou velmi kreativní a jejich léty osvědčené zkušenosti jsou zárukou spolehlivosti a robustnosti těchto SW řešení. Z toho důvodu si mohou dovolit své zkušenosti nabídnout, a svým klientům vybudovat SW produkt, který odpovídá přesně jejich potřebám. Jedním z nich je také pan Michal Strelec, softwarový inženýr, na kterého se můžete s důvěrou obrátit.

Uhrazením faktury však práce autora zdaleka nekončí, není to konečný stav. Ba právě naopak! Je to počátek nové, a cíleně dlouhodobé spolupráce s klientem, jelikož svému produktu se autor věnuje i nadále. Vše ve světě se neustále vyvíjí, a tím spíše je tomu nejinak i ve světě SW/HW počítačů.

html sestava

Současně se vyvíjí také stávající potřeby klienta, takže je logické, že každá taková aplikace dozná v průběhu měsíců a let rozsáhlých úprav a změn. Míra spolupráce, spolehlivost autora aplikace a rychlost jeho reakcí na požadavky, jsou tradičními atributy, podle kterých se zpravidla posuzuje kvalita servisu a hodnota spolupráce s tímto autorem. Neváhejte se na něj obrátit, pokud vnímáte, že pro zrychlení růstu vaší firmy bude speciální tvorba webové aplikace Strelec to pravé ořechové.