Jak si užít single období?

Jak si užít single období?

Stále žijte společenský život

Je jedno, že zrovna teď nikoho nemáte. V žádném případě vás to nepřipoutává doma k sedačce. Ano, je to sice pohodlné lenošit doma, ale zároveň je to krapet nudné. Buďte aktivní a neodmítejte pozvání na společenská setkání. Před každou akcí se hezky naličte a oblečte do lichotivého modelu. Dobře se bavte a ukažte druhým váš šarm. Nikoliv smutek ze samoty.

žena

Pečujte o sebe 

Tento bod úzce souvisí s předchozím. Single život vybízí k pohodlnosti, ale nesmí se to s ní přehánět. Pravidelně navštěvujte kadeřnici i kosmetičku, zkrátka se hýčkejte. Budete se cítit dobře, což se odrazí i na vašem sebevědomí. Jezte zdravě, sportujte a večer si dopřejte uvolňující horkou koupel s levandulovou pěnou. 

Tip: jste smutná, že vám o víkendu nikdo nepřinese snídani do postele? Jednoduše si ji přineste sama. Ráno si uvařte tu nejvoňavější kávu a palačinky s kopcem šlehačky. 

žena

Užijte si svobody

Využijte toho, že nemusíte nikomu vysvětlovat, kde jste se zdržela nebo, že jste dostala jedinečnou nabídku zahraniční stáže. Můžete odjet do ciziny, aniž byste riskovala vztah. To samé platí s koníčky a sny. Jednou byste si chtěla otevřít svou vlastní cukrárnu? Kdy jindy, než teď. Až budete mít rodinu, už do toho tak po hlavě nepůjdete. Napište knihu nebo se naučte režírovat. Co byl vždycky váš sen?

Udržujte přátelství

Obklopte se přáteli a vybudujte si síť blízkých lidí. Takových před kterými se nemusíte přetvařovat a je vám s nimi dobře. Kamarádky, kterou každou schůzku pláčou, že nemůžou najít toho pravého nebo se neustále vrací do minulosti, ale nebudou úplně vhodné.

Co ještě ze single období vytěžit?

  • naučte se spravovat své finance
  • vytvořte si útulný a čistý domov
  • tancujte, cvičte jógu nebo se přihlaste na volejbal
  • pečujte o svou duši, meditujte, pište si deník, čtěte vhodnou literaturu a odpusťte staré křivdy
  • posilujte si sebevědomí, záměrně vystupujte ze své komfortní zóny