Jak posílit testosteron i bez Viagry

Jak posílit testosteron i bez Viagry


Musíte se zklidnit – veškeré problémy v sexuální oblasti jsou úzce spjaty se stresem. Vystresovaný člověk není schopen kvalitního a šťastného života, a zde je zapotřebí v první řadě veškeré stresové vlivy naprosto důsledně eliminovat. Zřejmě se vám to nepodaří na sto procent, a proto jsou nám k dispozici adaptogeny, tedy bylinky, s nimiž se snižuje enormní výskyt stresových hormonů v krvi a nastoluje ztracená hormonální rovnováha. Adaptogeny jsou prověřené praxí, lidé je znají tisíce let a je to dosud jediný spolehlivý prostředek na přírodní bázi, který dokáže posílit tvorbu testosteronu a snížit nadměrnou produkci kortizolu a adrenalinu. Viagra bez receptu vám v tomto ohledu nebude nic platná.

milenci v trávě

Zrevidujte váš jídelníček – když se provádí revize elektroinstalace v domě, elektrikář kontroluje veškeré obvody měřicími přístroji a odhalí i sebemenší závadu. Tu pak dá do pořádku a vaše rozvodná soustava zas bude bezpečná. Revizi byste měli podrobovat i vaše stravovací zvyklosti, a vyřadit z jídelníčku to, co vám škodí, a co nejen, že blokuje tvorbu testosteronu, ale vyvolává vnitřní neklid a oxidační stres. Tím jsou zejména výrobky z bílé mouky a rafinovaného cukru, maso a uzeniny, alkohol, cigarety a lehké drogy, kam patří například kofein. Nekvalitní strava se podepisuje na problémech s erekcí poměrně značnou měrou, tak tedy zvažte, zda raději nenakupovat potraviny v prodejnách zdravé výživy, namísto běžných supermarketů.

partneři u moře

Vybírejte vhodnou partnerku – co významně zvedá testosteron a udržuje jeho hladinu na potřebné výši, je partnerský vztah s kvalitní bytostí. Pokud je vaše přítelkyně či manželka milující, vstřícná, plná empatie a pochopení, bude vás držet nad vodou, pomáhat vám a setrvá s vámi i tehdy, objeví-li se nějaké problémy s erekcí či s nechutí na sex. A naopak – partnerky sobecké, závistivé, nenávistné a zlé se raději nadobro zbavte. Čím dříve, tím lépe.