Jak efektivně ušetřita do čeho investovat?

Jak efektivně ušetřita do čeho investovat?


Nikdy neutrácejte celou výplatu
Asi nejznámější návod, jak mít více peněz, nám radí dávat si z každého příjmu část peněz stranou. Peníze se časem nasčítají, ani nevíte jak. Z Vaší výplaty nemusíte strhávat žádné velké částky, bohatěpostačí 10 – 20% z příjmůa užbrzy uvidíte výsledky! Můžete také vyzkoušet každý den vysypat drobné z peněženky do kasičky a po pár měsících je přepočítat. Možná budete překvapeni, kolik se Vám podařilo našetřit!
devětsetdevadesát korun.jpg 
Nechce své peníze vydělávat
Vašeúsporyby rozhodněnemělyležetdomaa zbytečněztrácetsvojihodnotu. Proto investujtedo indexovýchfondů, akciía dluhopisů. Nebo sialespoňuložtesvépenízedo bankya založtesivýhodnýspořicíúčet.
 
Pasivní příjmy
Tentobod částečněsouvisís přechozím. Penízenemusítevydělávatjenaktivně, tedychozenímdo práce, ale ipasivně, nejrůznějšímiinvesticemi. Zkustesvépenízeinvestovatdo firema společnostínebonapříkladpronajímatbytya pozemky.
kasička na mincích.jpg 
Nakupujte jen to, co skutečně potřebujete
Můžese to zdátsamozřejmé, ale ipřestovětšinaevropsképopulace utrácízavěci, kterépozdějivůbecnevyužije.
Jakale zjistit, co skutečněpotřebujetea co ne? Na to existujejenoduchýtrik: Pokudse vámv obchoděnějakávěclíbí, ale nejstesijisti, jestliji využijete, odejdětebez ní. Pokudnanipopárdnechzapomenete, opravdubysteji nevyužili. Pokudale nadanouvěcpořádmyslítea mátepocit, žese bez níneobejdete, jev pořádkuse pro nido obchoduvrátit.
Dovolená nemusí být drahá
Jepro Vásdovolenájenrelaxv předraženémhotelua jindesiodpočinekaninedokážetepředstavit? Zkustepříštílétozměnu!
Místo dovolené s cestovkou si svoje volno naplánujte sami. Aani za krásnou přírodou nemusíte jezdit daleko. Česko a Slovensko jsou zeměs okouzlujícími lesy i horami, kde si dovolenou užijete jistěmnohem lépe nežna přelidněné pláži a navíc tak ušetříte desetitisíce!
 
PřejemeVámhodněštěstíse spořenímis investicemia doufáme, žečíslanaVašemkontěrychleporostou!