Homosexuální a lesbické vztahy

Homosexuální a lesbické vztahy

Po celé věky jsou mezi námi homosexuální i lesbické vztahy. Ale stále je to ve společnosti tabu. A to nejen v České republice, ale i po celém světě. V některých částech světa dodnes homosexuální členy rodiny zatracují. A také vyhazují z rodiny, protože se za ně stydí. Dokonce se i konají pochody, které jsou směrovány přesně na homosexuální páry. Ale je to opravdu vhodné? Je to vlastně vůbec normální? Podle mého názoru, je chyba na straně člověka, který takový čin udělá. Myslím, že i v současnosti je to pořád tabu. A mluví se o tom hodně málo. Už v historii k tomu bylo přistupováno tak, že je to nemoc a že se to musí řešit.

gayové

A řešilo se to pobytem v psychiatrických léčebnách a léčbou elektro šoky. To už se díky bohu nedělá. Tady aspoň ne v Evropě. Homosexuální vztahy teď spíše řeší, aby mohli být bráni jako rovnocenní heterosexuální vztahům. Protože i homosexuálové mají právo být šťastní. Podle mě i mají právo na registrované manželství. A také si myslím, že by měli mít právo na osvojení si dítěte. Samozřejmě po zkouškách, které všichni rodiče, co chtějí adoptovat musí absolvovat. Prostě homosexualita není žádná nemoc. Člověk by se za to určitě neměl stydět, protože absolutně není za co. Je to jeho absolutní přirozenost, která vychází ze srdce.

pochod homosexuálů

Vztah homosexuálů se stejně od těch heterosexuálních trochu liší. Muži, když žijí spolu řeší například kdo bude živitelem rodiny. To samé platí i při dominanci v sexu. Za další, kdo bude v takovém vztahu vykonávat domácí práce? U heterosexuálů je to jasné. Stalo se už takovým zvykem, že většinu toho doma dělají ženy. A pro muže v páru platí, udělejte si seznam. Muži v páru si mohou děti získat prostřednictvím pěstounské péče. Nebo, že si osvojí dítě partnera nebo takzvaným náhradním mateřstvím. Homosexuálové musí neustále řešit genderové otázky a zda se dva muži hodí jako vzor pro dítě. A jestli je to tak správné. Většinou se k nim ani dítě nedostane. Ale co my víme, jaká bude dále budoucnost. A co vše nám ještě přinese. Ale hlavně mějme na srdci, že je důležité chovat se k sobě láskyplně.