Chytré aplikace

Chytré aplikace

Stocard
Určitě u sebe v peněžence nosíte několik věrnostních kartiček do různých obchodů. Je to dobrá věc, ale časem máte plnou peněženku a kartičky snadno můžou vypadnou nebo se ztratit. Proto existuje chytrá aplikace Stocard, jenž si můžete velmi jednoduše stáhnout na Obchodu Play. Jednoduše si otevřete skener programu a načtete na něj danou věrnostní kartu. V mobilu se Vám uloží její číslo, čárový kód a logo s názvem obchodu. Potom už nemusíte sebou pořád tahat karty. V obchodě dáte kód naskenovat prodavačce a tím se na ni přičtou odměny jako normálně. Nemusíte mít žádný problém s nečitelností nebo poškozením kódu ani ukradnutí.
práce na telefonu
Jízdní řády IDOS
Potřebujete se někam dopravit tramvají, autobusem, metrem nebo vlakem, ale nevíte v kolik a jaký spoj Vám z jakého místa jede kam? Právě proto byste si měli stáhnout Jízdní řády IDOS. Nejprve si nastavíte, jaký druh dopravy chcete a potom se přesunete na začátek a cíl vašeho cestování. Dál už jen zbývá navolit příslušný čas nebo popřípadě rozšířené zadání. To Vám umožní zvolit si dopravce, přímí spoj, dopravní prostředek nebo stanici přes kterou pojedete. Vše funguje online, takže se nemusíte bát neplatících starých jízdních řádů. Navíc je aplikace napojená na dispečinky, a proto ukazuje i aktuální zpoždění spoje. Díky tomu se cestování stává příjemnou záležitostí.
aplikace v mobilu
Mapy
 Jedete autem na rodinný výlet a potřebujete si naplánovat cestu autem? To už není dávno žádný problém. Navíc s Mapy si můžete mapu České republiky nebo jiných států stáhnout i pro off-line použití, takže nepotřebuje si zakoupit datový balíček do Vašeho mobilního miláčka. Stačí si jen zapnout GPS a zvolit počáteční a koncový bod. Začátek Vaší trasy můžete zvolit jako aktuální polohu, takže odpadá zbytečný stres, kde to právě jste. Při jízdě vidíte maximální rychlost, za kolik metrů máte odbočovat kam a několik dalších užitečných informací. Také spolu s dopravní mapou máte turistickou, takže pokud někam vyrazíte do přírody, tak okamžitě vidíte svou polohu a můžete začít objevovat krásy přírody nebo třeba památek.