Balón nebo seskok?

Balón nebo seskok?

Zážitkový dárek se může pro obdarovaného stát nezapomenutelným dobrodružstvím, na které bude dlouho vzpomínat. Mezi nejlepší zážitkové dárky patří ty letecké. Dobré je vědět či nenápadně zjistit, zda obdarovaný nemá hrůzu z výšek. To by jsme mu leteckým zážitkem moc radosti neudělali. Pro takové je vhodnější zajistit něco na zemi. Třeba simulátor letadla. Jsou však lidé, kterým se pobyt ve výškách líbí a rádi by si tam nějaký ten zajímavý pobyt užili. Pokud jim chcete přichystat překvapení na které dlouho nezapomenou, máme nápad, jak to zařídit.
lidi a balón
 
 

Romantika v balónu

 
Není nic krásnějšího(tedy samozřejmě pro milovníka výšek), než průlet v balónu nad naší krásnou krajinou. O vaši bezpečnost je postaráno. Jste v rukách zkušených profesionálů po celou dobu. Rozhodnou hned na začátku, zda je pro let vhodné počasí a zda se může uskutečnit. Odkud se odlétá a kde je naplánováno přistání. Let má pod kontrolou zkušený pilot, vy se nemusíte technickou stránkou vůbec zabývat. Začnete stoupat, lidé na zemi jsou menší a menší. Cítíte volnost a svobodu. Během letu můžete fotit a natáčet. Takové „selfíčko“, pořízené ve výšinách s vaší láskou je lákavé, že?
balóny
 

Volný pád

 
Komu je málo poklidný let balónem, může zkusit vyšší level adrenalinu ve výškách. Tandemový seskok. Nabízí ho již mnoho našich letišť. Seskok padákem není pro každého. Ale kdo to zkusil, chce skákat zas a znovu. Jste opět v rukách profesionálů. Na vše dohlíží zkušený instruktor, který má za sebou tisíce seskoků. Nejdříve projdete instruktáží. Následuje let s vystoupáním do potřebné výšky. Ta se pohybuje kolem 4 000 m. Pak skok. A už si jen užíváte volný pád, který je zakončený bezpečným přistáním na pevné zemi v režii instruktora. Doporučujeme si připlatit i za DVD vašeho seskoku, sami se asi natáčet nestihnete. Je to fofr. A nezdokumentovat takovou událost by byla velká škoda.
Teď je jen na vás, jaký vzdušný zážitek svým blízkým vyberete jako překvapivý originální dárek a jestli se k zábavě též sami připojíte.