Americká hypotéka je půjčka k nezaplacení

Americká hypotéka je půjčka k nezaplacení

Americká hypotéka je bezúčelovou půjčkou, kterou oceníte v mnoha životních situacích. Jednou z nich může být třeba ta, kdy si potřebujete půjčit peníze, ale v žádném případě nechcete nikomu říkat, na co svou půjčku využijete. Třeba hned z několika následujících důvodů.

finanční mysl

Prvním důvodem může být váš stud. Zkrátka si chcete půjčit peníze na něco, za co se před ostatními stydíte. Může to být naprosto cokoli, ale často to bývá vyrovnání starých závazků. Svými dluhy se nikdo chlubit nechce. Jenže co naplat, pokud se vaše dluhová spirála roztáčí, máte na krku exekuci a začínáte se ve svých závazcích ztrácet, tak není nic lepšího, než je všechny najednou splatit a uhasit tak do nekonečna narůstající úroky. Jistě, svého dluhu se ze dne na den nezbavíte, ovšem můžete ho tímto způsobem zkrotit. Najednou budete mít jen jeden velký závazek, nad kterým budete mít dobrý přehled, takže nehrozí, že by vám přerostl přes hlavu. A navíc, u nebankovní společnosti na vás čeká výhodná americká hypotéka bez registru, která má rozumný úrok a můžete na ni dosáhnout i v případě, že máte nějaký záznam v registru.

psací potřeby

Druhým důvodem může být, že víte, že kdybyste důvod své půjčky uvedli, tak by vám nikdo půjčit nechtěl. Třeba v případě, že byste peníze chtěli využít na pohádkovou dovolenou. Vždyť to všichni známe, pokud někdo řekne, že si chce půjčit kvůli tomu, aby si mohl užívat, tak ho zpravidla všichni okolo odsoudí.

A třetím důvodem může být třeba ryze praktický přístup k věci.Pokud žádáte o půjčku, abyste rekonstruovali svůj byt, pak vás představa, že v takovém případě budete muset do haléře doložit všechny vaše výdaje jistě zoufale děsí. Takže i v takovém případě se vám nebankovní americká hypotéka jednoznačně vyplatí.